čtvrtek 25. června 2026

Vycházka s odměnou

V předposlední školní den jsme si pochutnali na odměně za přípravu výzdoby na Noc kostelů. Děti ve školce si již dříve pochutnaly na melounu, žáci školy se vydali na zmrzlinu! Ve slunečný a horký den nás zmrzlina osvěžila a povzbudila k vycházce. Zbývající čas jsme strávili ve škole například hraním her. Někteří se i zchladili vodou z mlžítka:-)

Děkujeme paní Šedinové a její sestře! Moc jsme si pochutnali!

Starší školáci v Mezouni
















Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.