V posledním týdnu školního roku naši prvňáci aktivně spolupracovali při společných aktivitách. Objevovali okolí školy při vycházce na zmrzlinu a společně si užili poslední dny prvního školního roku. S radostí si převzali svá vysvědčení. ✨
Žádné komentáře:
Okomentovat
Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.