V předposlední školní den jsme si pochutnali na odměně za přípravu výzdoby na Noc kostelů. Děti ve školce si již dříve pochutnaly na melounu, žáci školy se vydali na zmrzlinu! Ve slunečný a horký den nás zmrzlina osvěžila a povzbudila k vycházce. Zbývající čas jsme strávili ve škole například hraním her. Někteří se i zchladili vodou z mlžítka:-)
Děkujeme paní Šedinové a její sestře! Moc jsme si pochutnali!


