pátek 14. června 2024

DEN NARUBY jeden a tolikrát jiný:-)

Jak proběhl Den naruby u čtvrťáků? Všechny děti tento den vzaly opravdu do písmene vážně. Přišly v oblečení, které bylo opravdu naruby. Zkusily si i úlohu učitele a učily ostatní děti. Další aktivitou bylo hledání schovaných dvojic - protiklady v anglickém jazyce. Vyučování jsme si všichni užili z jiného pohledu😊I na pětky došlo!

U třeťáků začali s přezůvkami naruby, písmeny naruby, nakonec i seděli naruby!Prvňáci se vrátili na hodinu do školky, naopak do lavic první třídy se posadili předškoláci a učili se!

Berušky dnes dělaly vše obráceně. Odpočívali jsme hned ráno u popletené pohádky, malovali večerníčky, hledali jsme nesmysly na obrázku, bublali s brčkem u svačinky (dechové cvičení), chodili pozpátku a na oběd jsme šli v pyžamu 🙃🙂


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.