Jídelna

Výše stravného od 1. 2. 2022

MŠ celodenní (strávníci do 6 let)        42,-Kč 
MŠ celodenní (strávníci nad 6 let)      45,-Kč
oběd žáci 7-10 let                                30,-Kč
oběd žáci nad 10 let                             32,-Kč
oběd cizí strávníci                                85,-Kč


Školní jídelna

V naší jídelně se stravují děti MŠ, žáci ZŠ, zaměstnanci MŠ a ZŠ, cizí strávníci z řad občanů obce.

Provoz jídelny je přizpůsoben především programu dětí z MŠ a rozvrhu žáků ZŠ, výdej pro cizí strávníky probíhá v pracovní dny v čase 10:45 – 11:15.

Cizí strávníci mohou oběd odebírat pouze v dny provozu školy, tedy v době výuky, nelze v době školních prázdnin či jiného školního volna.

Jídelníček je umístěn jak na vhodných místech v MŠ, tak v přízemí ZŠ, je zasílán na přání e-mailem a vyvěšen na webové stránky školy.
Přílohou jídelníčku je seznam alergenů. Tyto jsou uvedeny v závorce u každého jídla. Povinností školní jídelny je informovat o obsažených alergenech, jídelna není povinna kontrolovat vhodnost daného jídla pro jednotlivé dítě.

Změna jídelníčku vyhrazena!

Obědy se odhlašují pouze u kuchařek (Eva Malečková, Lucie Jandová) na telefonním čísle 725 015 326 do 7:30 hodNa pozdější odhlášení nebude brán zřetel. Neodhlášený oběd lze vyzvednout první den nemoci v čase 10:45 - 11: 15 hodin.

Děti z MŠ dostávají denně k dopolední přesnídávce ovoce nebo zeleninu dle aktuální nabídky.

K obědu děti z MŠ i ZŠ dostávají jako moučník: ovoce / zeleninu / zákusek dle aktuální nabídky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.