pátek 7. června 2024

Závěr tematického týdne

Dnes v pátek jsme zakončili tematický týden. Nicméně ještě do poslední chvíle jsme se snažili nasbírat poslední ´tachlovické tolary´ při vyplňování pracovních listů- některé informace jsme získávali při procházce v okolí školy. Ke známým českým pověstem jsme se dozvěděli i něco z historie Tachlovic. V týmech jsme si postavili Hladovou zeď ze stavebnice Lego. Pak jsme s napětím očekávali, jak vše dopadne, který tým bude nejúspěšnější? Vše dobře dopadlo, zvítězili všichni - překonali sami sebe:-)) Každý  dostal minci a kamínek na památku. Uvědomili jsme si, že práce v týmech přináší spolupráci, komunikaci a vzájemnou podporu.

Závěr a vyhodnocení tematického týdneZávěr a vyhodnocení tematického týdne 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.