středa 19. června 2024

První slavnosti naší školky

Vystoupení BerušekDnešní odpoledne se zahrada školy proměnila v barevné místo plné veselí. Naše školka zde uspořádala svoje historicky první slavnosti. Děkujeme všem, kteří nás podpořili - svojí přítomností, přineseným občerstvením, výzdobou, financemi, pomocí a dalším! Dětem jsme tak umožnili prožít hezké chvíle, kdy předvedly nacvičený taneček, básničku i písničku; zažily jenom svůj potlesk při pasování na školáka, vyrobily si větrník i si nechaly namalovat na obličej, vyfotily se ve fotokoutku a v neposlední řadě si daly něco dobrého - to vše za příjemného doprovodu písniček:-)  Zlatým hřebem odpoledne bylo hned po pasování školáků vypuštění ve školce odchovaných baboček bodlákových 🦋

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.