pondělí 24. června 2024

Divadlo hoří! Naštěstí jen pro vzdělání našich dětí

Program v NárodnímV pondělí 24.6. se čtvrťáci spolu s páťáky vydali na výukový pořad Národní hoří! přímo do našeho Národního divadla v Praze. V prostorách historické budovy si hravou formou přiblížili některé události z doby založení, stavby a vyhoření divadla. Tím si i zároveň děti upevnily a rozšířily vědomosti o Národním divadle - zahrály si na vlastence, slavnostně položily a poklepaly na základní kámen. K největším zážitkům zcela bezkonkurenčně patřila návštěva hlediště a výšlap na střechu, odkud jsme se mohli pokochat nádhernými výhledy na Pražský hrad. Všem se výlet líbil a tedy příště - divadelní představení:-))Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.