pondělí 27. května 2024

Závěrečná lekce kroužku deskových her a logiky

Kroužek deskových her a logiky měl v pondělí 27. 5. poslední lekci v tomto školním roce. Zahráli jsme si vlastnoručně vyrobené deskové hry. Moc nás to bavilo, protože některé byly plné nástrah a překvapivých vraceček nebo naopak rychlých posunů😉 Své hry si odneseme domů, abychom si je mohli zahrát s rodiči nebo kamarády. Každý dostal na památku hlavolam, aby si mohl lámat hlavu i mimo školu👍 Na naše nemocné kamarády tu jejich hry i dárečky čekají. Těšíme se v příštím roce opět na hranou! 😆 

Závěrečná hodina kroužku deskových her a logikyZávěrečná hodina kroužku deskových her a logiky


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.