sobota 13. dubna 2024

Setkání se žáky ze základních škol v Rudné a Vysokém Újezdu

V rámci projektových dnů jsme pozvali žáky 4. a 5. tříd ze ZŠ Vysoký Újezd a ZŠ Rudná. Společně s našimi dětmi pracovali v týmech, plnili úkoly, které byly zaměřeny na naše celoroční motto - Jsme součástí Evropy. Děti pracovaly se slepou mapou, poznávaly stavby v městech Evropy, na počítačích vyhledávaly informace, které se týkaly cesty a výběru hotelu s danými požadavky, poté vytvořily reklamní plakát. V závěrečné části týmy vypracovaly úkoly, které byly zaměřeny na anglickou metropoli - Londýn, samozřejmě vše v anglickém jazyce za pomoci slovníku. Dopoledne se vydařilo, děti se snažily pracovat, pomáhat si a určitě se dozvěděly i něco nového👍👍


 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.