úterý 13. února 2024

Masopustní průvod Tachlovicemi - na dnešní den připadl letošní závěr Masopustu; děti i žáci naší školy si jej po svolení pana starosty náležitě užili!

Děkujeme vedení obce a samotnému panu starostovi D. Aufovi za povolení. Velké DÍKY náleží všem občanům, kteří se na nás přišli podívat na ulici, vyšli před dům, čekali u okna, mávali nám z okna či branky, usmívali se na nás, obdarovali nás... Pečlivě jsme se na dnešní den připravovali, moc jsme doufali v počasí a vyšlo to. Velice rádi jsme rozdávali pozitivní náladu a šířili slova pana starosti, že do dnešní půlnoci je povoleno se veselit.

Ve školní družině následoval karnevalový rej. Děti si zatančily, seznámily se se základy společenského chování, proběhla pánská a dámská volenka a také pár tanečních soutěží.

Zahájení masopustního průvoduZahájení masopustního průvodu
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.