úterý 5. prosince 2023

Tachlovice plné Mikulášů, čertů a andělů

Mikulášská nadílka ve školceMikulášská procházka žáků vsíNaši školáci prošli dnes obcí, aby rozdali pozvánky na čtvrteční PŘEDVÁNOČNÍ AKCI a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Kromě vlastnoručně vyrobených pozvánek rozdávali radost v podobě tematicky laděné básničky a písničky. Ve školce děti navštívil Mikuláš a obdaroval je čokoládovo-ovocným balíčkem.
V jídelně je čekalo další překvapení - nové příbory. Děkujeme panu starostovi a paní Sochrové za milé přivítání a obdarování dětí i žáků i všem ostatním, kteří nás mile přijali, či dokonce obdarovali.
 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.