středa 1. listopadu 2023

Halloweenský i dušičkový týden u třeťáků

Tablo druhákůProjektový den Podzimní svátky u třeťáků - už víme, kdy se slaví, jaký je jejich význam a proč tu vlastně jsou.
Pracovali jsme s textem, tvořili ve skupinkách i všichni společně - vznikly nám skvělé živé obrazy jednotlivých svátků. Vše, co jsme se dnes naučili a dozvěděli, jsme přehledně poskládali do celého tabla.Živý obraz Halloweenu
Živý obraz Dne všech svatých
Živý obraz Dušiček
Českým jazykem i matematikou jsme propluli strašidelně a dušičkově. Vytvářeli jsme strašidelné příběhy, k čemuž nám pomohly vyprávěcí kostky anebo začátek příběhu, který jsme měli dokončit. Netopýr Vilímek si s námi zopakoval slova příbuzná a ve strašidelném hradu jsme si procvičili násobilku. Slova, u kterých jsme si nebyli jistí, jak se píší, jsme si vyhledali ve slovnících. Celý projekt jsme si moc užili!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.