pátek 28. dubna 2023

Péče o předškolní děti v posledním roce docházky do naší mateřské školy

Vzdělávání dětí v naší MŠVzdělávání dětí v naší MŠ
Povinné předškolní vzdělávání, rok před nástupem do školy, je uskutečňováno pedagogy během výuky v naší mateřské škole. Vzdělávání doma je v kompetenci zákonných zástupců. Ti mohou s pedagogy konzultovat vhodné oblasti a činnosti pro své dítě.

V letošním školním roce děti více kreslí volnou kresbu (pro zkvalitnění grafomotoriky) a to do individuálních sešitů. Rovněž mají k dispozici vlastní sešítky s úkoly. Pracovní listy, sloužící k diagnostice, jsou dle potřeby zakládány do složky dítěte. Během roku se děti posunují ve svých schopnostech a dovednostech díky vhodným činnostem, které jsou připravovány tak, aby splňovaly Školní vzdělávací plán naší mateřské školy, který je připravován dle RVP PV s celorepublikovou působností.

Vzdělávání dětí v naší MŠ

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.