středa 30. listopadu 2022

Prosinec v naší mateřské škole

V listopadu jsme se vyfotografovali, navštívila nás paní psycholožka, zúčastnili jsme se programu Beluška - vodící pes, třída Berušek měla třídní schůzku a byli jsme na výletě v muzeu Betlémů. Tento měsíc máme tématický blok "Vánoce". Děti se seznámí s vánočními a novoročními tradicemi, prohloubí si estetické a hudební cítění, posílí si paměť. A co nás čeká? 1.- 23. 12. se koná sbírka pro útulek Zvířecí pohoda, 5. 12. nás navštíví Mikuláš, 8. 12. bude od 16 do 18 hodin Den otevřených dveří v rámci předvánočního setkání, 14. 12. přijde paní psycholožka, 20. 12. si uděláme nadílku a 22. 12. se půjdeme podívat do kostela na jesličky.

Děti z MŠDěti z MŠ
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.