neděle 30. října 2022

Listopad v MŠ

Minulý měsíc jsme se zúčastnili programu Tonda Obal, navštívila nás paní psycholožka, udělali jsme si výlet na Dobříč k jelenům a zasportovali jsme si se školáky. A už je tu listopad s tématem "Moje tělo". Záměrem tohoto bloku je povzbudit děti ke sportu a zdravé životosprávě. Seznámit se s prevencí úrazů a nemoci, podpořit bezpečné chování. A co nás čeká? 3. 11 se vyfotíme, 8. a 22. 11. nás opět navštíví paní psycholožka a Motýlci budou mít pokračování programu zaměřeného na emoční inteligenci, 16. 11. budeme mít přeložený pořad Beluška - asistenční pes, 28. 11. v 16 hodin se koná schůzka rodičů Berušek (rodiče Motýlků se sejdou v lednu) a 30. 11. pojedeme na výlet na Karlštejn do Muzea betlémů.

Aktivity v MŠAktivity v MŠŽádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.