pátek 30. září 2022

Říjen v MŠ

Třída Berušek
 V září jsme viděli představení kouzelníka, Motýlci se účastnili programu Besip a dle vlastních možností jsme chodili do MŠ pěšky. A co nás čeká v říjnu? Tématem tohoto měsíce je "Podzim". Seznámíme se a prohloubíme si povědomí o jeho barvách, tvarech, zvucích, chutích a vůních. 7. 10. budeme mít výukový program Tonda Obal, 11. a 25. 10. nás navštíví paní psycholožka, 18. 10. se účastníme programu Beluška- asistenční pes a 25. 10. mají Motýlci program zaměřený na rozvoj emoční inteligence. Za příznivého počasí nás čeká sportovní dopoledne a výlet na Dobříč k jelenům.

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.