pondělí 20. června 2022

Florbalový turnaj školních kroužků

V sobotu a neděli 4. a 5. 6. 2022 proběhl v hale SH Lužiny florbalový turnaj školních kroužků. Na tento turnaj přijelo změřit své síly a dosavadně nasbírané zkušenosti 340 dětí ze 75 základních škol z Prahy a středních Čech. Turnaje se zúčastnily i děti z ZŠ TACHLOVICE, které nás těšily krásnými florbalovými momenty, profesionálními zákroky, svou dravostí a kolikrát i humornými situacemi. Turnaj byl rozdělen do tří skupin, 0. – 2. třída, 3. – 4. třída a 5. – 8. třída.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem hráčům a hráčkám kteří se turnaje zúčastnili. Velké dík náleží rovněž rodičům, rodinným příslušníkům a všem fanouškům, kteří podporovali své ratolesti.

Lektoři kroužku florbalu


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.