středa 22. června 2022

Děkujeme za PC! Střádáme na OS! Jednotlivci i firmy, vážíme si každé darované částky!

Děkuji všem, kteří se snažili škole nabídnout vhodný PC, využili jsme nakonec dvou nabídek. Jeden z počítačů využijeme jako náhradu za stávající starší, pomalejší. Jako druhý stroj se podařilo škole získat server, který bychom si určitě v aktuální nejisté době nemohli dovolit pořídit. Nicméně je potřeba pro něj zakoupit licenci operačního systému, která je násobně dražší než pro stolní počítač.

Velmi bychom nyní ocenili finanční dary v jakékoli výši, abychom nastřádali na potřebnou licenci operačního systému a přes prázdniny mohli takto lépe vyřešit fungování zejména provozních aplikací.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.