pátek 13. května 2022

Milá návštěva a týmová spolupráce páťáků ze tří škol

Projekt páťákůProjekt páťákůDnes nás navštívili páťáci z Rudné a Vysokého Újezdu, aby společně s našimi páťáky plnili úkoly s tématem dopravní výchovy. Při procházce si ověřili svoji schopnost orientace v mapě i svůj odhad vzdálenosti, dále určovali vzdálenosti pomocí měřítka mapy, připomněli si technickou výbavu cyklisty, a to i v anglickém jazyce, řešili mnoho dalších úkolů. K práci využívali počítače i slovníky, snažili se o rozdělení práce v týmu tak, aby vše stihli v daném časovém limitu. Děkujeme za společně strávené dopoledne, kdy jsme kromě učení zažili i zábavu a navázali nové kontakty:-)Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.