úterý 31. května 2022

Červen v MŠ

V květnu jsme byli na pěším výletě v Nučicích za jehňaty, měli jsme besídku pro rodiče ke Dni matek, předškoláci se začali účastnit akce Těšíme se do školy, zasportovali jsme si na charitativním odpoledni a vyfotografovali jsme se. Tento měsíc se budeme věnovat tématu "Zábava a hry v přírodě". Záměrem je radostně a aktivně ukončit školní rok a vzbudit v dětech chuť pobývat na čerstvém vzduchu. A co nás ještě čeká? 1. 6. oslavíme MDD pěším výletem s pohádkovou tématikou, 6. 6., 13. 6. a 20. 6. půjdou někteří předškoláci na akci Těšíme se do školy, 17. 6. pojedeme na výlet do Zvířecí pohody ve Bzové, 21. 6. je Pasování předškoláků, 23. 6. se rozloučíme se školním rokem v maskách a 1. 7. ukončíme školní rok.

Děti ze školkyDěti ze školky


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.