sobota 30. dubna 2022

Květen v naší MŠ

V dubnu jsme se účastnili akce s Topasem "Buzení broučků", připravovali jsme se na Velikonoce, oslavili jsme Den Země, pochutnali jsme si na vlastní zdravé svačince a měli jsme Čarodějnický rej. Tento měsíc se budeme věnovat tématu "Zvířátka". Cílem je vzbudit u dětí zájem o zvířata, respekt a odpovědnost za ně. A co nás čeká? 4. 5. bude zápis do MŠ (od 15- 17 h.), 6. 5. půjdeme na pěší výlet do Nučic za jehňaty, 10. a 11. 5. od 16 h. nás čeká besídka pro rodiče ke Dni matek, 16. a 23. 5. půjdou předškoláci, kteří budou nastupovat do naší ZŠ, na akci "Těšíme se do školy", 25. 5. se účastníme Charitativního odpoledne společně se ZŠ a 26. 5. se vyfotografujeme.

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.