pátek 1. dubna 2022

Duben 2022 v MŠ

V březnu jsme se účastnili Masopustního průvodu, byli jsme na vyšetření očí, měli jsme barevný den s tématem jídlo a pití, pozorovali jsme klíčení semínek, která jsme následně vyseli na zahrádku, vydali jsme se na dopravní hřiště v Nučicích, viděli jsme pořad Náš les a jeho obyvatelé a tvořili jsme masku broučka pro akci s Topasem. V dubnu nás čeká téma "Jaro". Děti se seznámí s lidovými tradicemi a prohloubí vztah k živé přírodě. 5. 4. navštíví předškoláci ZŠ, na Velikonoce se připravíme setím zelánky a tvořením velikonočních výrobků, 21. 4. nás čeká Den Země, 25. 4. bude zápis do ZŠ (od 15h do 18h), 29. 4. se uskuteční Čarodějnický rej. 

Náš les a školkáčciNáš les a školkáčci

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.