úterý 30. listopadu 2021

Prosinec v MŠ

V listopadu jsme oslavili Halloween, fotografovali jsme se, zhlédli jsme pořad Vzpoura úrazům a byli jsme na výletě v čokoládovně Rhodos. A co nás čeká v prosinci? Téma "Zima" seznamuje děti se zimní přírodou, sporty a především s tradicemi a zvyky. Během celého měsíce se účastníme věcné sbírky pro útulek Zvířecí pohoda, 3. 12. nás navštíví Mikuláš, 8. 12. budeme natáčet vánoční pozdrav pro rodiče, 14. 12. si rozdáme dárečky a během předvánočních vycházek obdarujeme tachlovickém seniory přáníčky a dárky.

Adventní tvoření ve školceAdventní tvoření ve školceŽádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.