středa 29. září 2021

Poslední den na přihlášení - přihlaste své děti!

Na stránkách https://www.logickaolympiada.cz/ je do 30. 9. 2021 otevřena registrace do letošního ročníku LOGICKÉ OLYMPIÁDY. Soutěžit mohou už děti ze školky.

Zaregistrujte své dítě do příslušné kategorie, aby mohlo letos soutěžit! 

Soutěž je sestavena z úloh vyžadující kreativní a logické myšlení. Děti vyplňují online test, který je svojí  délkou přizpůsoben věku dětí. Pro žáky do 15 let je nutné potvrzení odkazu v e-mailu rodičů. Z důvodu komplikovaného předávání přihlašovacích údajů budou děti a žáci nominační kolo soutěže absolvovat doma. U mladších dětí se předpokládá pomoc s přihlášením a označováním odpovědí. Myslete ovšem na to, že přítomná osoba je nápomocna pouze technicky, řešení hledá dítě samostatně, jenom tak má soutěž smysl:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.