pátek 3. září 2021

Kroužek zábavné logiky i pro předškoláky

Kroužek zábavné logiky, který se bude konat vždy ve středu 14:15 - 15:00 (změna původního času!) hodin v naší škole, je letos otevřen i pro předškoláky!

Přihlásit se můžete na adrese:

http://www.centrumnadani.cz/krouzek-zabavne-logiky/prihlaska/12.htmlRodiče si dítě převezmou po obědě ve školce a na kroužek i z něj dítě odvedou. Při větším zájmu bychom mohli řešit jinou alternativu, například vyzvednutí dětí ve školce pověřenou osobou před kroužkem, či při naplnění samostatného kroužku předškoláky by bylo možné domluvit samostatnou hodinu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.