pondělí 30. listopadu 2020

Karanténa - MŠ

Z rozhodnutí Krajské hygienické stanice středočeského kraje odboru pro děti a mladistvé bude uzavřeno oddělení Berušek v době od 1.12.do 4.12. z důvodu kontaktu s dítětem s potvrzenou pozitivitou na covid 19.

Rodiče Berušek, které byly 25.a 26.11. v MŠ, budou postupovat podle instrukcí, které jim budou hygienickou stanicí zaslány. Karanténa těchto Berušek bude trvat do neděle 6.12. V případě negativního testu těchto dětí budou moci 7.12. opět nastoupit do školky.

Oddělení Motýlků se omezení ani testování netýkají. Věříme, že testy všech budou negativní.

Lenka Galertová, řed. školy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.