sobota 27. června 2015

Loučení 26. června 2015

Včera proběhlo tradiční loučení s páťáky a spaní ve škole. Setkání žáků současných, minulých i budoucích a jejich rodičů proběhlo opět v příjemné atmosféře, letos s osvěžením v podobě kratičkého představení divadelního kroužku.
Počasí nám přálo, oheň plál a ty buřty... Prvňáčci krásně četli, všichni radostně křepčili, spali jako miminka (páťáci drbali jen do půl 12:-) a ráno pěkně dlabali a ani jedno dítě nám ve škole nezbylo - zkrátka všechno vyšlo na jedničku s hvězdičkou:-)

Další fotky  jsou na http://zstachlovice.rajce.idnes.cz/Louceni_26._6._2015
(jméno: Louceni, heslo: Tachlovice)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.