čtvrtek 25. dubna 2013

Všeobecná kondiční příprava pro děti z Tachlovic


Pondělí a středy od 16:00 - 17:00.

Náplň hodiny: 5min zahřátí + 5min protažení + 35min hlavní část + 15min hry. Hlavní část se bude každou hodinu měnit, ale primárně půjde o zdokonalení základních pohybových aktivit jako je běh, práce s míčem jak v rukou, ale i nohou, správné provedení základních posilovacích cviků (klik, dřep, leh sed...), pokud se bude v hale, i gymnastická průprava.

Cílem je zlepšení všech pohybových schopností - síla, rychlost, vytrvalost a koordinace formou her a soutěží.

Takto koncipované cvičení bychom začali od pondělí 6.5.2013 a konec by byl ve středu 26.6.2013. V případě velkého počtu dětí je posléze možnost děti rozdělit do 2 skupin na mladší a starší a začít s první skupinou již od 14h.

Tenisový klub v Tachlovicích

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.