úterý 18. září 2012

Informace o pěveckém sboru Barvínek
BARVÍNKU, AT SE STÁLE DAŘÍ !!!

MOJI MILÍ ZPĚVÁČCI „BARVÍNCI“!


VZPOMÍNÁM, JAK JSEM PŘED 5 LETY MOHLA USKUTEČNIT SVŮJ SEN ZALOŽIT DĚTSKÝ PĚVECKÝ SBOR BARVÍNEK,o.s. , A SPOLU S VÁMI SPUSTILA NA PODZIM 2007 PRVNÍ ZKOUŠKU ...

ZA TĚCH 5 LET SPOLEČNÉ PRÁCE, DÍKY VAŠÍ CHUTI A RADOSTI Z HUDBY I DISCIPLÍNĚ JSME SE PREZENTOVALI A DĚLALI RADOST HUDBOU I ÚSMĚVEM NEJEN V TACHLOVICÍCH, NEJEN V NAŠEM OKRESE ČI KRAJI, ALE VLASTNĚ I V CELÉ REPUBLICE NA CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽI, KDE JSME DOKONCE 2x VYHRÁLI 2.MÍSTO... A JSEM NA VÁS PYŠNÁ...

O TO BOLESTIVĚJI SE MI SDĚLUJE, ŽE Z RODINNÝCH DŮVODŮ MUSÍM VEDENÍ BARVÍNKU OPUSTIT...TOUTO FORMOU SE S VÁMI SE VŠEMI LOUČÍM, A SVĚŘUJI VEDENÍ SBORU PANÍ UČITELCE LENCE MITÁŠOVÉ...

MÁM VELIKOU RADOST, ŽE BARVÍNEK POROSTE DÁL, JAKO TA KYTIČKA... SBORU JSEM DO VÍNKU DALA JMÉNO BARVÍNEK, COŽ JE ROSTLINKA ZNÁMÁ SVOU HOUŽEVNATOSTÍ A NEZDOLNOSTÍ, A OBROVSKOU CHUTÍ K ŽIVOTU...
KÉŽ VÁM TATO SÍLA VYDRŽÍ A SBOR JEN VZKVÉTÁ...TÍM MŮŽE SPOLEČNĚ TLOUCI I NAŠE HUDEBNÍ SRDÍČKO, PROTOŽE VÁM POŘÁD BUDU DRŽET PALCE A VĚŘÍM TOMU, ŽE SE NA NĚJAKÉM VYSTOUPENÍ SPOLU SETKÁME, RÁDA UVIDÍM ÚSPĚCH TOHO, ČEMU JSEM DÝCHLA ŽIVOT A S RADOSTÍ ZATLESKÁM...

DĚKUJI PROTO TOUTO FORMOU ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI NEJEN AKTUÁLNÍM ČLENŮM, ALE I KAŽDÉMU ZPĚVÁČKOVI, KTERÝ KDY V BARVÍNKU ZPÍVAL, DÁLE KAŽDÉMU, KDO SBORU FANDIL A POMÁHAL OD KOSTÝMŮ PŘES DOPROVOD NA CESTÁCH, ÚČETNICTVÍ AŽ PO KLAVÍRNÍ SPOLUPRÁCI...
A VELMI DĚKUJI ZA KAŽDOU FINANČNÍ PODPORU SBORU, OBECNÍMU ÚŘADU, I ZÁKLADNÍ ŠKOLE ZA POSKYTNUTÍ PROSTOR KE ZKOUŠKÁM...
VŘELÉ DÍKY VŠEM !!

BARVÍNKU, PŘEJI TI, AT SE TI STÁLE DAŘÍ, A DĚLÁŠ JEN A JEN RADOST !!!


Miloslava Razáková

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.