sobota 23. června 2012

Páteční loučení s páťáky

Počasí nám letos opravdu mimořádně přálo, sluníčko nás krásně hřálo a my jsme mohli užívat soutěží i různých odměn za ně. Na zahradě jsme opékali špekáčky, navštívila nás želví minizoo. Poté byli prvňáčci pasování na čtenáře.
Navečer jsme se ještě prošli po Tachlovicích, "zapomněli jsme" nějaký svůj svršek, případně spodek či hračku na určeném místě a alou na diskotéku. Zatančili jsme si a ochutnali dobroty, co nám upekly maminky. A byla tma...
Strach stranou, baterky připraveny a my jsme se vydali hledat ony zapomenuté předměty.
A potom - převléknout, umýt zuby a hajdy do spacáků. To se nám to spolu spalo...
...až do ranní rozcvičky. A zase znovu - převléknout, umýt zuby - a po společné snídani domů vyprávět všechno, co jsme zažili:-)Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.