sobota 6. května 2023

Pokyny k odjezdu na školu v přírodě

Žáci přihlášení na školu v přírodě obdrželi do svých deníčků pokyny ke srazu při odjezdu. Dále také seznam potřebných výukových materiálů. (Některé vezmou vyučující.)

Sraz: úterý 9. 5. 2023 v 7:00-7:15 hodin; předání žáků, dokumentů, léků apod. proběhne v budově ZŠ v učebně v přízemí (ve vstupní chodbě vlevo).

Buďte, prosím, dochvilní! Bez zdravotní dokumentace nebude dítě přijato - nutno doložit Zdravotní způsobilost (potvrzuje lékař) a Bezinfekčnost (potvrzuje zákonný zástupce v den odjezdu), dále kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Na škole v přírodě s sebou vyučující mají k dispozici telefon školní družiny; budou předávat fotografie a informace, které budou následně zveřejňovány na webových stránkách školy.

Žáci, kteří na školu v přírodě neodjíždějí, docházejí do školy jako obvykle, rozvrhy budou pozměněny a ročníky pospojovány do skupin. Paní učitelka Š. Jindrová bude v daném týdnu třídní učitelkou 1. a 2. ročníku, paní učitelka M. Brychtová třídní učitelkou 3. -5. ročníku. Družinu povede paní vychovatelka M. Štětková. 

Časový plán rozvrhů  zůstává, případné změny budou dětem zapsány do Deníčků.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.