středa 14. prosince 2022

Předvánoční týden

pondělí až středu 19. – 21. 12. platí běžné rozvrhy tříd, probíhají kroužky, doučování dle pokynů vedoucích.

Ve čtvrtek 22. 12. proběhnou třídní vánoční besídky. Děti si vyrobí chlebíčky z připravených surovin, poté si nazdobí stoly ve svých třídách a společně budou hodovat; navštíví místní kostel, prohlédnou si jesličky i společně zazpívají koledy. Žáci na tento den budou potřebovat: příborový nůž (na mazání), kelímek na pití, cukroví, dáreček pro kamaráda (-dy).

Konec vyučování 1.+2. třída: 11:30 hodin, 3.-5. třída: 12:25 hodin.
Poté oběd, družina jako obvykle.

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.