úterý 27. prosince 2022

Leden 2023 v naší MŠ

V prosinci jsme se zúčastnili sbírky pro útulek Zvířecí pohoda, navštívil nás Mikuláš, měli jsme Den otevřených dveří s předvánočním setkáním, udělali jsme si nadílku a viděli jsme jesličky v kostele. Měsíc leden je ve znamení "Zimy". Cílem je poznávat přírodu v zimě, seznámit děti se zimními sporty a s jejich bezpečným provozováním a s úskalým mrazivého počasí. A co nás čeká? 6. 1. dopoledne půjdeme na procházku s tříkrálovými korunami, 10. a 24. 1. nás navštíví paní psycholožka, 25. 1. budou mít rodiče Motýlků od 12, 45 do 17 hodin konzultační hodiny a 31. 1. se zúčastníme pořadu Bezpečný pes. 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.