pondělí 5. září 2022

Multifunkční hřiště u školy

Vážení rodiče, multifunkční hřiště u školy je dle provozního řádu
ve dnech školního vyučování v době 7:50 - 15:00 hodin
vyhrazeno pouze pro potřeby školy!
Žádáme Vás, abyste dodržovali toto ustanovení, stejně tak jako další,
například, že na hřiště je zakázán vstup dětem do 10 let bez doprovodu dospělého.

Naši vyučující a paní vychovatelky se se vší zodpovědností věnují dětem a žákům, kteří jsou jim svěřeni v rámci výuky či pobytu ve družině, nicméně je opravdu náročné, pokud paní vychovatelka v rámci své občanské zodpovědnosti ošetřuje dítě, které se zranilo cestou na hřiště (bez doprovodu dospělého a v době, kdy hřiště je vyhrazeno škole), nebo sleduje, aby přijíždějící auto nezranilo děti, které si hrají s míčem na parkovišti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.