pátek 16. listopadu 2012

Zápis z veřejné schůze Školské rady 13. 11. 2012
Zápis ze schůze školské rady ZŠ a MŠ Tachlovice ze dne 13.11.2012

Přítomni: B.Žáková,M.Buchtelová,L.Pelikánová,J.Hilleová,M.Brychtová,M.Roztočilová
Hosté: L.Galertová,D.Kolková,M.Janíková,M.Šilarová,J.Pleskač

1.Hodnocení žáků
Na žádost některých rodičů jsme diskutovali na téma hodnocení žáků. Z diskuze vyplynulo,že hodnocení nelze sjednotit. Ke každému žáku je přistupováno individuálně dle jeho schopností. Pokud někdo z rodičů bude mít zájem o bližší informace, může si domluvit osobní konzultaci s vyučujícím.

2.Přestup páťáků
Již letošní školní rok je kapacita volných míst v Nučické škole nedostačující a v dalších letech bude míst ještě méně. Proto se na vás rodiče obracíme s prosbou, abyste zauvažovali, kam byste své děti umístili, pokud by se do Nučic již nevešly. Obecní úřad bude vybírat školu, se kterou bude mít smlouvu o umístění dětí. Uvažuje se o některé škole z Prahy 5. Pokud má někdo dobré reference na některou školu v dobré dopravní dostupnosti, budeme rádi, když nám je sdělí.  

3.Hřiště školky
Dokončení hřiště u školky a jeho oplocení by mělo proběhnout přes zimu. Pan starosta jedná s paní Fenclovou o průjezdu aut.

4.Školka o prázdninách
Prázdninový provoz MŠ bude ještě upřesněn paní Svačinovou.
  Zapsala.B.Žáková

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář. Kvůli spamu se komentáře zobrazují až po kontrole obsahu administrátorem webu, takže buďte trpěliví, Váš příspěvek se zobrazí hned jak si ho přečteme.